Shpikës të aspiratorëve të kuzhinës

Historia e Faber – me të filloi dhe historia e aspiratorëve të kuzhinës – filloi kohë më parë në një punishte të vogël. Që nga ajo kohë kanë kaluar disa vite. Dekada në fakt, gjatë së cilës jemi fokusuar në përmirësim të dizajnit, funksionalitetit dhe cilësisë së aspiratorëve tanë. Mesa duket kemi bërë një punë të mire pasi sot ne jemi një nga prodhuesit më të mëdhenj në botë të aspiratorëve. Faber ka qenë kompania e parë e cila ka prodhuar aspiratorë kuzhine po ashtu edhe sot vazhdojmë të jemi të parët për cilësinë dhe sasinë e prodhuar.
Në Itali,një në dy aspiratorë është Faber.

KRIJOJMË NJË BOTË MË TË MIRË

Kur krijuam aspiratorët e kuzhinës ne projektuam një bote të re. Nga ajo kohë ne e transformuam aspiratorin nga një pajisje e thjeshtë në një pajisje thelbësore në kuzhinë, e sigurt, me stil dhe funksionale. Inovacioni është në AND-në tonë. Ne duam të ardhmen dhe e duam tani!

Kjo është arsyeja pse ne jemi në kërkim të ideve të reja, perfitimit të njohurive të reja dhe zbulimit të tregjeve te reja. Grupi Faber i industrive është i pranishëm në 8 vende dhe në 3 kontinente, prandaj mund të themi me bindje të plotë që ndodhemi në të gjithë botën.

Gjithashtu falë përkushtimit, këmbnguljes, pasionit dhe dinamizmit, ne vazhdojmë të rritemi.

FABER, LIDER
NË CILËSINË E AJRIT DHE MIRËQËNIES.

FABER LOCATION

HEADQUARTER
Fabriano – ITALY

COMMERCIAL OFFICE
Hudson – USA
Chambly – FRANCE
Istanbul – TURKEY
Moscow – RUSSIA
Pune – INDIA

PLANT
Sassoferrato – ITALY
Manisa – TURKEY
Villedieu-les-Poêles – FRANCE
Byske – SWEDEN
Kaluga – RUSSIA
Pune – INDIA
San Luis – ARGENTINA
San Luis Potosí  – MEXICO

SHFRYTËZIMI I VITEVE PËR NJË QËLLIM TË MIRË

Historia e Faber është një histori arritjesh dhe suksesi ndër vite. Gjashtëdhjetë vite, në fakt, që na kanë dhënë një eksperiencë unike dhe një sukses të pakrahasueshëm. Gjatë kësaj kohe, çdo produkt i ri, na ka sjellë një më hap afër perfeksionit duke na dhënë një vision dhe pikëpamje të re. Kërkesa e Faber për cilësi dhe inovacion, ka qënë si një fllad me ajër të pastër për shtëpinë.

DIZAJNI

’FORMA NDJEK FUNKSIONIN’’,
THËNIE E NJË ARKITEKTI TË SHKËLQYER AMERIKAN
LOUIS HENRY SULLIVAN

CILËSI

TE FABER,TEKNOLOGJIA,
DIZAJNI DHE CILËSIA
SHËRBEJNË PËR NJË QËLLIM TË VETËM.
PRODUKTET TONA.

KONTROLLI I CILËSISË